18 czerwca, 2024

Uber – aplikacja, która umożliwia tanie przejazdy. Bycie kierowcą Ubera związane jest z dobrymi zarobkami. Powiązane są one również z kosztami, jakie muszą ponieść osoby, które chcą zostać kierowcami jednej z najmodniejszych i najbardziej popularnych aplikacji w ostatnim czasie.

Samochód prywatny

Kierowcy Ubera muszą być świadomi tego, że to oni ponoszą wszystkie koszta. Jeżdżą swoimi prywatnymi samochodami. Nie można liczyć na to, że dostanie się pojazd od korporacji. Wszelkie naprawy, które na pewno kiedyś będzie trzeba wykonać, również trzeba będzie pokryć z własnej kieszeni. Niekiedy (ale są to rzadkie przypadki) można ubiegać się o zwrot kosztów, jeżeli klient zamówi transport drogami płatnymi, np. autostradą. Wszystkie inne koszta trzeba będzie pokryć z własnej kieszeni. Aczkolwiek – w zdecydowanej większości przypadków, są one niskie i można przy tym zarobić duże pieniądze.

Ubezpieczenie dla samochodu Uber

Osoby, które decydują się na współpracę z aplikacją Uber, muszą pamiętać także o tym, aby za własne pieniądze wykupić ubezpieczenie OC. Żadne auto, w tym także to, które jeździ w ramach takiej aplikacji, nie może poruszać się po drogach bez OC. Na szczęście można liczyć na atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową. W szczególności, że do towarzystwa ubezpieczeniowego nie trzeba zgłaszać, iż wykonuje się przewóz osób. Tylko kierowcy taksówek muszą taką informację podawać. Kierowcy Ubera nie muszą się więc liczyć z tym, że będą płacili większe stawki za polisę Odpowiedzialności Cywilnej. 

 

Inne wpisy:
Ubezpieczenie przyczepy kempingowej
Ubezpieczenie wkładu własnego wynajem auta

Wypowiedzenie OC po złomowaniu

Samochód z Włoch. Jak go sprowadzić, aby nie żałować?

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/